Mag ik zonder toelating een product met een biocide claim op de markt brengen dat bestaat uit voedingsmiddelen?

Nee, dit mag niet.

De uitzondering genoemd in artikel 2(5)(a) van de Biocidenverordening 528/2012 stelt dat de verordening 528/2012 “niet van toepassing is op food en feed…” (voedingsmiddelen voor mens of dier). Food en feed mag niet worden gelezen als "biocide producten bestaande uit food of feed".